zář, ne

Vážené studentky, vážení studenti,

velmi mne to mrzí, ale ze zdravotních důvodů jsem nucen zrušit termín páteční zkoušky. Protože je mi jasné, že jste se na ni připravovali a potřebujete předmět uzavřít, pokusím se najít náhradní termín. V závislosti na zdravotním stavu (kontrolu mám příští úterý), by to bylo buď v sobotu 12. září, v případě špatného vývoje pak pravděpodobně až v pátek 25. září 2020. 8. září vás budu informovat.

Omlouvám se za komplikace, které bohužel nemohu ovlivnit.

doc. Mgr. Martin Veselý, Ph.D.

Komise SZZ doc. Dršky dne 15.7.2020 započne zkoušení až od 10:00, ale i přesto je nutné se dostavit s 30 min. předstihem, týká se zejména studentů, kteří jsou první v pořadí (zadání otázky proběhne již v 9:30).

Vážené studentky, vážení studenti,
rádi bychom Vás upozornili na nově zařazený povinně volitelný kurz KHI/V048 - „Pátráme po reči iného (Školský historický prameň vo výuke dejepisu)“. Kurz, zařazený pouze v zimním semestru 2019/2020, vyučuje doc. PaedDr. Viliam Kratochvíl, PhD., který je významným odborníkem v oblasti didaktiky dějepisu. V současné době je docentem na Katedre všeobecných dejín Filozofické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě, zároveň od května 2012 působí jako ředitel slovenského Státního pedagogického ústavu. Kurz je určen nejen pro studenty učitelství dějepisu, svým obsahem je vhodný i pro ostatní učitelské humanitně orientované obory na filozofické, pedagogické a přírodovědecké fakultě.