led, st

Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Ústí nad Labem a Filozofická fakulta UJEP si Vás dovolují pozvat na výstavu Milešov - ve středověku a raném novověku, kterou budete moci navštívit v Hradní galerii Kulturního a konferenčního centra v Litoměřicích. Výstava potrvá od 12. 1. - 28. 2. 2018.

Výběrové řízení na studijní pobyty a praktické stáže v programu Erasmus+ bude vypsáno začátkem února 2018. Pro studenty, kteří stále ještě možnost výjezdu zvažují, organizujeme Celofakultní PVK, které si klade za cíl přesvědčit co nejvíce studentů, že zahraniční zkušenosti jsou k nezaplacení. O své poznatky se přijdou podělit zástupci Katedry historie, germanistiky i politologie a filosofie. PVK se koná 21. 2. 2018 od 15:00 v místnosti A 306.

Od 1. 1. 2018 naleznete fakultní koordinátorku ERASMUS+ Mgr. Janu Burdovou v kanceláři A 317 v prostorách děkanátu ve třetím patře budovy A.

Úřední hodiny:
PO 8:30 - 11:30 12:30 - 15:00
ČT 12:30 - 15:00

Vážené kolegyně a kolegové,
zveme Vás na výstavu projektu SGS Terra Sacra Incognita, kterou můžete navštívit v atriu Filozofické fakulty do 30. 1. 2018.

Výstava prezentuje výsledky společného úsilí studentů a akademických pracovníků katedry historie FF UJEP zdokumentovat a vyhodnotit dochované historické objekty na území Konojed a Zahořan v časovém období raného a vrcholného baroka.

Vnímání, výroba a distribuce zpravodajství se výrazně mění. Česká televize si je toho nejen vědoma, ale chce se na těchto změnách podílet. Proto chceme spolupracovat s těmi nejlepšími z nové generace. Hledáme studenty, kteří mají zájem o zpravodajství a chtějí společně s námi tvořit mediální budoucnost České televize. Stáže se můžeš zúčastnit v krajských redakcích v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Olomouci, Plzni a Ústí nad Labem.

Co tě čeká?

• výjezdy se štábem do terénu na natáčení zpravodajských reportáží
  • naučíš se vyhledávat témata, rešeršovat a připravovat reportáže
  • výroba zpravodajství pro sociální sítě
  • chceme slyšet vaše názory a společně zkoušet nové formy a postupy na sociálních sítích

Co očekáváme?

• studenty, kteří chtějí pracovat ve zpravodajství
  • studenty se zájmem o televizní novinařinu
  • studenty, kteří mají čas alespoň 2,5 dne v týdnu strávit v redakci

Jestli máš opravdu zájem, pošli mail na: Michaela.jochova@ceskatelevize.cz a přilož několik vět o své motivaci účastnit se stáže.