Sidebar

4
dub, so
30 Aktuality

Vážení studující,

sekretariát funguje až do odvolání v omezeném provozu.  Dokumenty můžete zanechávat na recepci. O přítomnosti sekretářky, nebo v případě jakýchkoli dotazů, pište na e-mail pavlina.mackova@ujep.cz. 

Děkuji za pochopení. 

Vážení studující,

doc. Lachout je hospitalizovaný v nemocnici a má za sebou již několik operací. Není teď schopen odpovídat na e-maily, mějte tedy prosím trpělivost. 

Děkujeme za pochopení. 

Vážení a milí studující,

v souvislosti s omezeným režimem průběhu LS 2020 jsem nucena zrušit zápočtový termín rozvrhových akcí KGER/KFOF1, KGER/FOF1 a KGER/2FOF1. S největší pravděpodobností se nebude konat ani třetí termín testu KGER/KOK1 a KGER/2KOK1. Prosím všechny, kteří jsou na tyto termíny zapsáni, aby se co nejdříve odepsali.

Náhradní termíny testů z Fonetiky a fonologie I/Komunikativních kompetencí I vypíši, až to situace dovolí. Sledujte aktuality katedry a STAG.

Děkuji za spolupráci. V případě dotazů či nejasností mě kontaktujte e-mailem.

Andrea Frydrychová

Vážení studující,

pokud budete potřebovat naskenovat nějaké knihy z naší mediotéky, posílejte své požadavky na e-mail: pavlina.mackova@ujep.cz. 

Ráda vám je naskenuji a nahraji do moodlu, nebo pošlu mailem. Nutné ale je, abyste si vyhledali knihu přímo v katalogu KGER  a rovnou mi poslali, kde ji v mediotéce najdu. Usnadní mi to práci. Prosím hledejte opravdu v katalogu KGER (záložka KGER/knihovny a studovny/knihy - http://ff.ujep.cz/kger/knihovna_prezencni.php).

Týká se pouze studentů pracujících na BP a DP. 

 

Další informace zde: http://ff.ujep.cz/ff/aktuality/9582-aktualni-sdeleni-dekanky-ff-ujep-dne-23-3-2020

PVK Exkurze: Po stopách Lužických Srbů (KGER/0981) se v tomto semestru z důvodu nebezpečí šíření koronaviru neuskuteční. Pokud to bude možné, nabídneme ji v zimním semestru 2020/21. Děkuji za pochopení, Jan Kvapil

 

Milí studující,
_ZDE_ najdete tabulku aktuálních PVK pro LS 2019/2020.
 

PVK Základy odborného překladu bude vyučován až v letním semestru. Prosím všechny, kteří jsou na tento kurz přihlášeni pro zimní semestr, aby se z technických důvodů odhlásili nejpozději do 11.10. Přihlásit se budete moci v lednu/únoru, přičemž od února bude probíhat výuka tohoto kurzu. Děkuji, Hrabcová