kvě, so

Dobrý den,

dovolujeme si Vás informovat o letní škole Greifswalder Bohemicum, která se bude konat v září.

Pro účastníky této letní školy organizátor nabízí stipendia.

Uzávěrka přihlášek je 2.6.2019.

Více informací naleznete v přiloženém dokumentu _ZDE_

Vážení studující,

níže přikládám předběžný harmonogram obhajob a státnic na KGER:

Obhajoby:

- literární a kulturně historické práce - 24. 5. 2019 (B114)

- lingvistické a didaktické práce - 30. 5. 2019 (B114)

Rozpis obhajob najdete _ZDE_ (vyhledejte se podle názvu práce, nebo osobního čísla, o heslo si napište na pavlina.mackova@ujep.cz).

SZZ:

Magisterské:

- písemné (nMgr.) - 20. 5. 2019 - od 10:00 (B113)

- ústní nMgr. (Uč): 27.5., 29. 5. 2019 (B114)

- ústní nMgr. (NemFil): 29. 5. 2019 (B114)

Bakalářské:

- ústní - 10. - 11. 6. 2019 (B114)

Harmonogram SZZ naleznete _ZDE_. Do konce týdne bude také zadáno do STAGu. O heslo napište na pavlina.mackova@ujep.cz

Vážení studující,

nabízíme vám studentský program v rámci Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů ELBE DOCK mezi studenty z německy mluvících zemí.
Festival bude probíhat v Ústí nad Labem od 28.5. do 1.6. a Univerzita Jana Evagelisty Purkyně bude jejím partnerem.

_ZDE_ naleznete bližší info.

Vážení studující,

_ZDE_ naleznete seznam povinně volitelných kurzů. Pokud je problém se zápisem PVK, zkuste prosím zápis ne dle kroužku, ale manuálně zadáním daného kódu.

a _ZDE_ naleznete informace ke spojené výuce prezenčního a kombinovaného studia.

Vzhledem k nízkému počtu studujících v některých ročnících dochází ke spojení výuky prezenčního studia se studiem kombinovaným. Výše najdete aktualizovaný přehled předmětů, které se i pro PS vyučují dle rozvrhu KS. Ve STAGu se bohužel ukazuje jen první datum společné výuky, závazné jsou ale všechny termíny KS pro daný předmět. V příloze jak přehled spojených disciplín, tak i rozvrhy KS pro LS 2018/2019.

Důležité:

_ZDE_ naleznete rozvrhy kombinovaného studia na LS 2018/2019.

V případě nejasností mě neváhejte kontaktovat.

Jarmila Jehličková, tajemnice KGER