Swapněte si knihu ve foyer fakulty!

Léto je vždy nejlepším časem odpočinku a relaxace u čtení knih. E-knihy jsou fajn, ale řekněme si to upřímně, není nad to, držet knihu v ruce a listovat v ní fyzicky. A co teprve, když kniha není zcela nová a přináší s sebou kromě vlastního příběhu i příběh předchozího majitele. K radosti ze čtení knihy se pak přidá i radost z recyklace a udržitelnosti.

Právě tuto radost jsme se vám rozhodli zprostředkovat založením Fakultního knižního koutku, který naleznete ve foyer fakulty. FKK, jak zní zkratka názvu, snad přispěje k duševní (ne tělesné! 😊) kultuře.

A jak to celé funguje? Pokud máte doma (nebo kdekoliv jinde) knihy, které už vám nepřináší radost, ale je vám líto je vyhodit, nechte je v FKK. Na oplátku si z něj vezměte tituly, které Vás zaujmou, a dejte tak knihám šanci na druhý život. FKK je otevřen jak zaměstnancům, tak studentům a jakákoliv interakce s ním je samozřejmě čistě dobrovolná!