Rozloučení s akademickým rokem

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky, milí studenti,
ráda bych Vám před nadcházejícími prázdninami popřála krásné letní měsíce a poděkovala za Vaše nasazení a spolupráci v průběhu akademického roku.

Pokud Vás ještě čekají další povinnosti v druhé části zkouškového období, věřím, že je zvládnete. Konec akademického roku má mnoho společného s koncem roku školního. Všichni jsme tak trochu unavení a vyčerpaní, některé problémy se zdají být neřešitelné a mnohé perspektivy, rýsující se v dáli, nedosažitelné. Využijte letních měsíců k regeneraci, naberte síly, na problémy se zkuste podívat odjinud (třeba z břehu rybníka nebo z nějakého pořádně vysokého kopce, který zdoláte). Věřím, že až se v září potkáme, budeme připraveni na další výzvy, diskuse a společnou práci, která má smysl. Já budu v září 2023 vstupovat již do 33 akademického roku v roli vysokoškolské učitelky. Nikdy za tu dlouhou dobu jsem se na své studentky, studenty i všechny kolegyně a kolegy, s nimiž spolupracuji, nepřestala těšit a o smyslu své práce jsem nepochybovala. Přeji Vám, ať to máte stejně a taky se máte na co těšit!

Na viděnou v akademickém roce 2023/2024!
Prof. PhDr. Michaela Hrubá, Ph.D.
Děkanka FF UJEP