Promoce představily čtyři nové doktory

Ve středu 23. 6. 2021 byli v kostele sv. Floriána v Krásném Březně představeni úspěšní absolventi doktorského studia, kterým byl během promoce udělen titul DOKTOR (Ph.D.). Svůj diplom hrdě převzali Mgr. Antonín Kadlec, Mgr. Rudolf Kardoš, Mgr. Martin Zubík a Mgr. Jindřich Zajíc.

Poděkování patří kolegům, pedagogům, členům oborové rady a dalším zaměstnancům fakulty, kteří se dnešním novým doktorům věnovali - zejména školitelům – doc. Kaiserové, doc. Pernesovi, prof. Roytovi, a prof. Urlichovi, stejně tak rodinám a přátelům za podporu při studiu.

Všem gratulujeme a těšíme se na další spolupráci.

Obhájené dizertační práce:

• Mgr. Antonín Kadlec: Arma inter musas. Zbraně a zbroj v nástěnné malbě doby vlády Václava IV.
  • Mgr. Jindřich Zajíc: Hospodářská a sociální situace české menšiny na Teplicku a Mostecku v období první Československé republiky.
  • Mgr. Rudolf Kardoš: Němečtí svobodní zednáři v Československu (1918-1938).
  • Mgr. Martin Zubík: Architekt, inženýr a dělník ve stavebním procesu v 19. a na počátku 20. století.