Katedra germanistiky přivítala v podcastovém studiu spisovatele Jaroslava Rudiše

Přinášíme Vám speciální díl podcastu Lidé FF, tentokrát se spisovatelem Jaroslavem Rudišem, který přijal pozvání od katedry germanistiky.

Jaroslav Rudiš navštívil filozofickou fakultu 29. 11. 2023 v rámci trinacionálního workshopu – Střední Evropa v díle Jaroslava Rudiše (Německo – Polsko –Česko), kde představil svá díla studentům z Čech, Německa a Polska. V podcastu se následně rozpovídal o svém vztahu k Ústí nad Labem a svých dalších spisovatelských plánech. Pořad moderovala doktorandka z katedry germanistiky, Julie Adam.

Nový díl si můžete poslechnout na platformách Spotify a SoundCloud nebo se můžete podívat na video verzi na YouTube.