Upozornění k vícedenní povinné exkurzi v LS

V rámci exkurzního týdne KHI proběhne v termínu 6. - 10. 5. 2024 vícedenní zahraniční exkurze pro studenty II. ročníku bc. studia Historie (jednoobor i dvouobor) a studenty I. a II. ročníku Kulturní historie a Dokumentace památek, která je povinnou součástí studijních plánů zmíněných SP. Na základě předchozích let je možné odhadnout, že náklady na ubytování a dopravu na jednoho účastníka by mohly vycházet cca na 3 tisíce korun (doprava+ubytování). Vstupy a stravování jsou zvlášť. Upozorňujeme na to s dostatečným předstihem, aby si účastníci mohli vytvořit dostatečnou finanční rezervu. Platba exkurze bude probíhat v dubnu. Další informace budou následovat na stránkách aktualit v průběhu jara.