Call for Abstracts: „Nemohu se upamatovati.“ - Důkazy a důkazní prostředky v soudních procesech s válečnými zločinci

Památník Zámeček Pardubice spolu s Historickým ústavem Akademie věd ČR si Vás dovolují pozvat na konferenci „Nemohu se upamatovati.“ - Důkazy a důkazní prostředky v soudních procesech s válečnými zločinci, která proběhne 7. prosince 2023 na půdě Památníku Zámeček Pardubice. Konference je určena pro vědkyně a vědce i studentky a studenty z oboru historie, práva, mediálních studií a obdobných. Termín uzávěrky pro zasílání přihlášek s abstrakty je 30. září 2023. Výstupem z konference bude vydání tematické publikace.

Veškeré potřebné informace a odkaz na přihlašovací formulář naleznete v pozvánce.