Historický seminář II

Organizace kurzu:

Mgr. Václav Houfek, Muzeum města Ústí nad Labem
houfek@muzeumusti.cz
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny !-- document.write( '' ); // -->

Obsah kurzu:

V historickém semináři jsou probírána témata, která si studenti zvolí a jsou směřována k jejich bakalářské práci. Daná témata probírána do hloubky prostřednictvím řízených diskusí k zadaným referátům. Důraz je kladen na analytickou práci s prameny a literaturou. Ve druhé části semináře je kladen důraz na kontrolu plnění úkolů, spojených se zpracováním témat seminárních prací, konzultace a prezentaci jednotlivých témat studenty.

Aktuální rozvrh kurzu

Historický seminář byl nasazen jako stabilní předmět do struktury předmětů FF UJEP (Rozvrh předmětu je přístupný prostřednictvím univerzitního informačního systému STAG).