říj, po

Vážené studentky, vážení studenti, 1. ročníku bakalářského studijního programu Politologie.

Upozorňujeme, že z technických důvodů, v současné době chybí ve vašem rozvrhu dva povinné kurzy, které se budou vyučovat v zimním semestru. Na opravě v systému STAG se pracuje a oba kurzy budete moci bez problémů absolvovat.

S ohledem to, že výuka začíná už příští týden nicméně upřesňujeme, jak se budou tyto kurzy vyučovat.

Konkrétně povinný kurz KPOL/B102 Mezinárodní vztahy se bude konat v pondělí 14.00-15.50 (doc. Lukáš Novotný) v místnosti FF-A 204 a povinný kurz KPOL/B101 Současné politologické teorie pak bude probíhat v pátek 12.00-13.50 (dr. Jan Charvát) v místnosti FF-A 118.

Další problematika se týká povinně volitelných kurzů (PVK). K těm, co již jsou v sytému STAG přibydou ještě cca 2-3 další kurzy, k čemuž dojde do konce tohoto týdne (k tomu vám zašlu mail).

Omlouváme se za menší komplikace a věříme, že je spolu s Vaším pochopením zvládneme.