zář,

Vážené studentky, vážení studenti,

katedra politologie a filozofie pořádá ve dnech 19. - 21. 9. první ročník Letní školy humanitních studií. Je určen primárně pro studenty prvního ročníku, ale pokud byste měli zájem o to strávit s námi alespoň část některého z uvedených dnů nebo jste se chtěli přijít podívat na Vámi vybranou přednášku či na workshop, jste všichni srdečně zváni.

LŠHS pořádáme s cílem sejít se v neformálním složení ještě před zahájením výuky v zimním semestru, blíže se poznat a zároveň se i něco dozvědět. Veškeré informace najdete na Aktualitách KPF na webu fakulty, na Facebooku.

Budete-li mít zájem přijít, stačí, když pošlete informaci na tamara.sitnerova@ujep.cz, abychom stačili včas připravit dostatečný počet materiálů.

Srdečně Vás všechny zdravím na prahu nového akademického roku a přeji všem hodně úspěchů a příjemných zážitků.

Mgr. Ivana Havlínová, Ph.D.

vedoucí katedry politologie a filozofie