srp, ne

Dne 21. 8. od 14,00 - 17,00 bude mít dr. Kroupa konzultační hodiny.

ZDE_naleznete Rozpis SZZ ve dnech 26. 8., 2. 9.  a 3. 9. 2019 vždy od 10,00 hod.

ZDE_naleznete Rozpis OBHAJOB ve dnech 26.8., 29.9. a 3.9. vždy od 10,00 hod.

Heslo k souborům je na vyžádání e-mailem u sekretářky katedry - tamara.sitnerova@ujep.cz

Centrum občanského vzdělávání COV.UL při katedře politologie a filozofie FF UJEP pořádá ve dnech 29. - 30. 8. první ročník letního setkání učitelů občanské výchovy a společenských věd jako příspěvek k veřejné diskuzi o kvalitě české demokracie a možnostech výchovy k ní. Pozvánka a přihláška jsou k dispozici níže.

Těšíme se na Vaši účast.
Organizační výbor LSU

ZDE_pozvánka

ZDE_přihláška

Letos na podzim se bude na olomoucké katedře filozofie konat konference s názvem Kontinentální filozofie v minulosti a současnosti. Jsou na ni zváni studenti magisterských a doktorských studijních programů, ale i akademičtí pracovníci.

Konference se koná 31. 10. - 1. 11. 2019, abstrakty jsou přijímány do 31. 8. 2019.

info ZDE

Fulbrightovo postgradualni stipendium je urceno studentum, kteri dokoncili bakalarske studium a jsou v magisterskem nebo doktorskem stupni studia. Stipendium je urceno na vyzkumne a studijni pobyty na libovolne akreditovane americke univerzite, a to v rozmezi 4-9 mesicu. Uzaverka na akademicky rok 2020-21 je 1. zari 2019 a nove jsme zavedli uzaverku 1.2.2020, ktera je vsak jen na vyzkumne pobyty (nikoli pro zadatele, kteri v USA chteji studovat cele degree). Toto stipendium obvykle vyuzivaji studenti k vyzkumnym pobytum spojenym s jejich diplomovou praci ci disertaci.
V priloze najdete letak s informacemi.
Prihlasky a projekty s zadateli budeme velice radi konzultovat, nevahejte se na nas obracet s dotazy.

ZDE_leták