čen, čt

Letos na podzim se bude na olomoucké katedře filozofie konat konference s názvem Kontinentální filozofie v minulosti a současnosti. Jsou na ni zváni studenti magisterských a doktorských studijních programů, ale i akademičtí pracovníci.

Konference se koná 31. 10. - 1. 11. 2019, abstrakty jsou přijímány do 31. 8. 2019.

info ZDE

24. - 28. 6. 2019 se koná letní čtení Platónova dialogu Gorgias, tentokrát v Bokšově na Slovensku. Zájemci mohou kontaktovat dr. Konrádovou.

Fulbrightovo postgradualni stipendium je urceno studentum, kteri dokoncili bakalarske studium a jsou v magisterskem nebo doktorskem stupni studia. Stipendium je urceno na vyzkumne a studijni pobyty na libovolne akreditovane americke univerzite, a to v rozmezi 4-9 mesicu. Uzaverka na akademicky rok 2020-21 je 1. zari 2019 a nove jsme zavedli uzaverku 1.2.2020, ktera je vsak jen na vyzkumne pobyty (nikoli pro zadatele, kteri v USA chteji studovat cele degree). Toto stipendium obvykle vyuzivaji studenti k vyzkumnym pobytum spojenym s jejich diplomovou praci ci disertaci.
V priloze najdete letak s informacemi.
Prihlasky a projekty s zadateli budeme velice radi konzultovat, nevahejte se na nas obracet s dotazy.

ZDE_leták

Konference studentů doktorského studia Ústavu pro dějiny umění FFUK