říj, ne

Zveme studenty, kteří vyjeli přes Erasmus, ať už na studijní pobyt či praktickou stáž a také všechny studenty, kteří svůj výjezd teprve zvažují. Přijďte se na svůj velký krok do zahraničí posilnit kávou a něčím dobrým, a hlavně se zeptat na všechno, co vás zajímá. V úterý 22. 10. 2019 od 9:00 do 11:00 v přízemí budovy A "u tabule" se na vás těší koordinátorský tým Filozofické fakulty - Jana Burdová, Stáňa Musilová, Tereza Hrabcová a Veronika Konrádová.

Máte zájem seznámit se zblízka s prostředím Evropského parlamentu? Účastnit se jednání o důležitých politických otázkách a poodhalit zákulisí každodenní práce europoslance?

Přihlašte se do výběrového řízení na post stážisty/ky v období 6. 1. - 27. 3. 2020 a staňte se součástí našeho týmu v Bruselu.

Požadujeme:

• velmi dobrou znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • znalost problematiky EU a zájem o evropské dění
  • student VŠ
  • pokročilou znalost MS Office (s důrazem na Outlook, Word), sociálních sítí a práce na internetu
  • pracovní zkušenosti z oblasti administrativy výhodou
  • výzkumné a analytické dovednosti
  • zájem o oblast médií a PR
  • komunikační a organizační dovednosti
  • proaktivnost, samostatnost, flexibilitu a kreativitu

Pokud uspějete ve výběrovém řízení, můžete se těšit na dynamické prostředí jedné z nejdůležitějších evropských institucí, nabízející unikátní profesionální zkušenost na politické a legislativní úrovni.

Vaším hlavním úkolem bude administrativní a organizační podpora pracovních aktivit poslance Evropského parlamentu a jeho týmu, sledování práce relevantních výborů či komunikace s médii a veřejností.

Své životopisy a motivační dopisy v českém a anglickém jazyce můžete zaslat do 11.10.2019 na emailovou adresu sabina.vanderlande@europarl.europa.eu

Nezapomeňte napsat, proč Vás stáž v naší kanceláři zajímá a co od ní očekáváte!

PS: Stáž je placená! http://www.zdechovsky.eu/novinky/staze-v-evropskem-parlamentu-uz-budou-vzdy-placene

Pro studenty ZHV-estetika:výuka kurzu KPF/B097 (dr. Pokorný) bude probíhat v místnosti B 103 vždy v pondělí od 9:00 do 10:30,
výuka kurzu KPF/B118 (dr. Kolář) bude probíhat ve stejné místnosti vždy v pondělí od 10:30 do 12:00.