čec, čt

Vážení kolegové, vážené kolegyně,
obracím se na Vás s nabídkou spolupráce na projektu archeologických vykopávek středověkých obléhacích táborů. Vedoucí projektu pan Petr Koscelník hledá pomocníky z řad studentů KHI UJEP. Jednalo by se o práci během letních prázdnin hrazenou formou stipendia. Při větším zájmu ze strany studentů by se utvořily jednotlivé týmy, které by se střídaly vždy po týdnu pod odborným vedením a dozorem. Důležitá věc: současný výběr hradů, u kterých bude prováděn výzkum je doposud neznám, ale mělo by se jednat o hrady SZ Čech a našeho regionu.
O dalších informacích ohledně projektu budu průběžně informován od pana Koscelníka až na základě zájmu studentů o účast. Prozatím poprosím tedy ty z Vás, kteří byste měli zájem spolupracovat na tomto projektu, abyste na emailovou adresu: Vondra.Kuba@email.cz zaslali své jméno, studijní obor, emailovou adresu, telefonní číslo a potvrzení vašeho zájmu. Pokud máte jakýkoliv dotaz, přiložte jej prosím přímo do emailu a já se pokusím co nejdříve kontaktovat s vedoucím.
Vondra Jakub