Sidebar

25
čen, so
36 Aktuality

Vážení studující, 

informujeme Vás o akci  „Deutsch attrAKTIV“ 2022 určené pro budoucí a současné mladé učitele němčiny a pro studenty německého jazyka.

Již sedmý ročník akce navazuje na velmi úspěšné předchozí ročníky, kdy byla pro velký zájem z řad studentů akce opakována.

Akce „Deutsch attrAKTIV“  se bude konat dne 22.9.2022 od 10 a 16 hodin prezenčně v prostorách Goethe-Institutu, Masarykovo nábř. 32, Praha 1 a je určena studentům českých vysokých škol - budoucím učitelům německého jazyka.

Program nabídne účastníkům možnost navázat kontakt s organizacemi, se kterými mohou během budoucí učitelské praxe spolupracovat, dále možnost získat informace o financování projektů pro školy,  zúčastnit se mohou během tohoto dne workshopů a prezentací.

Organizátory akce jsou Goethe-Institut v Praze www.goethe.de/praha a DAAD Info Point Prag www.daad.cz a organizace DZS www.dzs.cz

Zájemci z řad studentů se mohou přihlásit prostřednictvím přihlašovacího formuláře (ke stažení na webu akce) zaslaného emailem do 12.9.2022 na adresu: deutsch.attraktiv@daad.cz

Další Informace naleznete na webových stránkách na facebooku Goethe-Institutu Praha a DAAD Česká Republika.

https://www.daad.cz/cs/o-nas/akce/

https://www.goethe.de/ins/cz/cs/ver.cfm?event_id=23055471

 

 

www.facebook.com/DAADCeskaRepublika 

www.facebook.com/GoetheInstitutPrag