bře, so

Vážené studentky, vážení studenti,

z organizačních důvodů dochází k některým změnám, na které bych vás tímto ráda upozornila. V případě jakýchkoliv dotazů či potíží s rozvrhem neváhejte a kontaktujte mě.

Přeji vám úspěšný start letního semestru.

Mgr. Andrea Frydrychová
tajemnice KGER
andreafrydrychova@seznam.cz

Upozornění pro studující bakalářského studijního programu:

Studujícím z prvního a druhého ročníku, kteří studují Německý jazyk v kombinaci s druhým oborem, připomínáme, že se musí přihlásit na tzv. dorovnávací PVK. Toto PVK naleznou pod kódem KGER/0962 (1. roč.)a KGER/0964 (2. roč.)  v systému STAG.

Upozornění pro studující bakalářského a navazujícího magisterského programu:

I v LS 2020/2021 dochází k spojení některých rozvrhových akcí u prezenčního a kombinovaného studia. Podrobnější informace naleznete v přiložené tabulce ZDE.

Výuka u vyjmenovaných kurzů bude probíhat také podle rozvrhu kombinovaného studia. Studující prezenční formy se tedy budou řídit taktéž dle rozvrhu téhož ročníku v KS (viz barevné tabulky s rozvrhem KS).