Filozofická fakulta UJEP

Naposledy aktualizováno28. 4. 2017 15:44

Back Home KHI Menu KHI Aktuality a akce KHI

Výuka Mgr. Stojaníka

V úterý 2. května odpadá výuka Mgr. Stojaníka.

Nepřítomnost PhDr. Zemana

Výuka PhDr. Václava Zemana se 27. dubna nekoná z důvodu účasti na konferenci.

Nepřítomnost doc. Martina Veselého

Doc. Mgr. Martin Veselý, Ph.D. nebude na katedře historie přítomen ve dnech 3. - 18. května 2017 a 22. - 24. května 2017.

Zápočty Mgr. Myšičky

Dne 25. 5. bude Mgr. Myšička zapisovat zápočty do indexů z předmětu Pomocné vědy historické. Studenti, kteří úspěšně splnili zápočtové testy za ZS, se mohou dostavit mezi 15,00-16,00 do místnosti č. FA 107.

Nepřítomnost dr. Sekyrky

Dne 3. 5. 2017 nebude na KHI přítomen dr. Sekyrka, tudíž výuka se nekoná.

Informace k exkurzím pro LS na KHI

Odborné exkurze jsou studentům KHI nabízeny v rámci povinných předmětů, případně jako PVK.

Realizovány jsou v rámci exkurzního týdne KHI (2. – 7. května 2017)

Studenti prvního ročníku historie a kombinací s historií plní soubor jednodenních exkurzí, které si vybírají individuálně z připravené nabídky. Program jednodenních exkurzí bude zveřejněn v polovině dubna. Garantem těchto exkurzí je PhDr. Jaroslav Rokoský, Ph.D.

Studenti prvního a vyšších ročníku Dokumentace památek, Kulturní historie, II. ročníku historie a kombinací s historií a Kulturní historie (náv. mag.) absolvují souvislou vícedenní exkurzi na východní Slovensko, která bude realizována v termín 2. – 7. května. Přesný program a další informace budou zveřejněny na počátku dubna. Garantem exkurze je Mgr. Jakub Pátek, Ph.D.

S obecnými dotazy k exkurzím se můžete obracet na dr. Pátka, garanta exkurzí a praxí na KHI.

Výuka doc. Velímského

Výuka doc. Velímského se dne 10. 5.  od 10.00 - 12.00 h. přesouvá z místnosti 2.28 (MFC)  do místnosti 01.32 (MFC) z důvodu natáčení besedy Českou televizí.

Pokyn vedoucího katedry historie k realizaci výuky cizích jazyků

Vážení kolegové, věnujte zvýšenou pozornost aktualizovanému pokynu vedoucího katedry historie k realizaci výuky cizích jazyků a jejich vazby na podmiňované předměty.

doc Pokyn

Nepřítomnost Mgr. Märce

Z důvodu služební cesty nebude Josef Märc přítomen ve dnech 24. a 25. listopadu na pracovišti.
Děkuji za pochopení.
Josef Märc

Výuka dr. Tomíčka

Cvičení dr. Tomíčka z USH dne 24. 11. 2016 od 16:00 se z důvodu přednášky v muzeu nekoná a bude nahrazeno

Výuka Mgr. Brožové

Dne 1. 3. 2016 odpadá výuka Mgr. Brožové z důvodu zahraniční služební cesty.

Přístup do systému Moodle

Popis přístupu (a změny hesla) do systému Moodle lze realizovat prostřednictvím Návodu pro přihlášení - změnu hesla (Moodle).

Studijní oddělení

Vedoucí studijního oddělení: Bc. Daniela Libichová