Filozofická fakulta UJEP

Back Home KHI Studium Kombinované studium

Kombinované studium

Kombinované studium na KHI

I. Studijní obory realizované v kombinované formě

II. Studijní portál - MOODLE:

III. Aktuální informace na LS 2016/2017

Bc. studium

NMgr. studium

Důležité upozornění pro studenty 3. a vyšších ročníků Bc. jednooborové historie KS

V souvislosti s reakreditacemi studijních oborů se mění studijní plány a zároveň i kódy jednotlivých předmětů. Kurzy z prvních ročníků dle staré akreditace již nebudou rozvrhovány. V případě, že jste v minulých letech úspěšně nezakončili některý z kurzů z 1. a 2. ročníku studia a máte zájem jej splnit, je třeba postupovat následujícím způsobem:

1) Zapíšete si náhradní kurz dle nové akreditace, který je ekvivalentem kurzu z vašeho studijního plánu, viz rozpis v příloze. Ten budete mít následně vizualizovaný i v rozvrhu.

2) Po jeho splnění vám vyučující zapíše do formuláře pro uznávání předmětů, že kurz pod původním kódem z vašeho studijního plánu uznává.

3) Vyplněný a vyučujícím podepsaný formulář odevzdáte na studijní oddělení a splnění kurzu vám bude zaznamenáno do STAGu.

4) V případě, že kurz nemá ekvivalent mezi novými, nebo bude nově nasazen až ve vyšších ročnících, je nutné se individuálně domluvit s garantem kurzu.

KHI - náhrada za kurzy ze staré akreditace

Studijní oddělení

Vedoucí studijního oddělení: Bc. Daniela Libichová