Filozofická fakulta UJEP

Naposledy aktualizováno19. 7. 2017 09:25

Back Home KGER Menu KGER Aktuality a akce KGER

Omezená pracovní doba sekretariátu

Dne 19. 7. mezi 10,00 - 13,00 hod. a 21. 7. mezi 8,00 - 10,00 hod. bude sekretariát uzavřen z důvodu návštěvy lékaře.

MORFOLOGIE I - prezenční studium

Ve STAGu vedle výsledku "splněno/nesplněno" naleznete pro Vaši informaci ještě číselný údaj. Jedná se o procenta, tj. výsledný počet bodů vyjádřený v procentech. Maximální počet bodů byl 61, takže pokud někdo ve STAGu má např. uvedené číslo 49, znamená to, že v testu získal 30 bodů (tj. 49% z celkového počtu bodů).

Dovolená - M. Růžičková

Vážení studující,

v letních měsících čerpám průběžně dovolenou, osobní konzultace lze dohodnout e-mailem a domluvit termín.

Děkuji. M. Růžičková

Česko-německá mediální dílna v Bahratalu

Bližší informace o česko-německé mediální dílně, která se uskuteční od 21.08 do 27.08.2017 v Bahratalu (pár kilometrů od Ústí hned za Petrovicemi), najdete ZDE.

Gymnázium Litvínov hledá němčináře

Gymnázium Litvínov "pátrá" po schopném a zapáleném němčináři, který by byl ochoten pomoci s výukou německého jazyka, zatím cca. 14 hodin týdně. Bližší informace na těchto kontaktech: tel. 737 958 036, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odchod na mateřskou dovolenou

Veškeré studijní záležitosti s dr. Hrabcovou (zápisy zápočtů do indexů apod.) je nutné z důvodu odchodu na MD vyřídit nejpozději do 29. 6. Indexy s vyznačením předmětu, o jehož zápis žádáte, lze nechat na sekretariátě, osobní konzultace lze domluvit e-mailem.

Konzultační hodiny M. Růžičkové

Vážení studující,

v pondělí 5.6., 11:00 - 12:30 nabízím možnost konzultace.

M.Růžičková

Konzultační hodiny doc. Cornejo ve zkouškovém období

Vážení studující, ve zkouškovém období neplatí pravidelné KH, termín KH si je potřeba předem domluvit přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabídka odborné praxe

Centrum Bavaria-Bohemia nabízí odbornou praxi - stáž. Podrobnosti nalaznete zdepdf

Studijní oddělení

Vedoucí studijního oddělení: Bc. Daniela Libichová