Filozofická fakulta UJEP

Naposledy aktualizováno21. 6. 2017 10:45

Back Home KGER Menu KGER Aktuality a akce KGER

Odchod na mateřskou dovolenou

Veškeré studijní záležitosti s dr. Hrabcovou (zápisy zápočtů do indexů apod.) je nutné z důvodu odchodu na MD vyřídit nejpozději do 29. 6. Indexy s vyznačením předmětu, o jehož zápis žádáte, lze nechat na sekretariátě, osobní konzultace lze domluvit e-mailem.

MORFOLOGIE I - konzultace k testům (prezenční studium)

Do testů z MORFOLOGIE I je možné přijít nahlédnout v pondělí 26.6. v 11:00.

Omezená pracovní doba sekretariátu

V těchto dnech a časech bude sekretariát uzavřen z důvodu návštěvy lékaře:

Po 19.6.  12,15 - 15,30 hod.

Út  20.6.  10,30 - 12,30 hod.

Čt  22.6.    8,30 - 12,00 hod.

Děkuji za pochopení.

zápočet z Dějin literatury 2

Pro zápočet z Dějin literatury 2 (KGER/LIT2, KGER/0279 a KGER/0605) si mohou přijít: M. Brožová, H. Fiedlerová a V. Šimůnková, neboť uspěly v obou částech testu. Gratuluji!

J. Jehličková

Doučování a podpora

Vážení studující,

i během první části zkouškového období Vám nabízíme možnost doučování a pomoc Vašich spolužáků. Pokud Vám některé předměty připadají nezvladatelné, máte problémy nebo se chcete připravit na zkoušky, máte možnost kontaktovat naše tutorky. Bližší informace naleznete zdedoc

Výsledky testu z Dějin literatury 2

V zápočtovém testu z Dějin literatury 2 (KGER/LIT2, KGER/0279 a KGER/0605) uspěli u Mgr. Jehličkové: Šrédlová, Hořejší, Šula, v části A u dr. JIčínské Viktor Novák. U dalšího testu opravujete pouze část, ve které jste byli neúspěšní. Ostatní neuspěli v obou částech, opakují tedy celý test.

Konzultační hodiny M. Růžičkové

Vážení studující,

v pondělí 5.6., 11:00 - 12:30 nabízím možnost konzultace.

M.Růžičková

Konzultační hodiny doc. Cornejo ve zkouškovém období

Vážení studující, ve zkouškovém období neplatí pravidelné KH, termín KH si je potřeba předem domluvit přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabídka stáže (odborné praxe) - urgentní!

Nadace Brücke/Most v Drážďanech urgentně hledá uchazeče o Evropskou dobrovolnou službu na rok 2017/2018. Plakátek zde. Podrobné info zde.

Nabídka odborné praxe

Centrum Bavaria-Bohemia nabízí odbornou praxi - stáž. Podrobnosti nalaznete zdepdf

Studijní oddělení

Vedoucí studijního oddělení: Bc. Daniela Libichová