říj, út

Milé studentky, milí studenti,

ve dnech 20. a 21.října máte jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku divadlu. Od 10 do 11:30 se bude v učebně B 114 konat přednáška Dr. Jitky Pavlišové (z Univerzity Palackého v Olomouci) o tendencích v současném dramatu, následovat bude od 11:45 do 13 h seminář k jednomu konkrétnímu textu, "Das Restglühen" ("Poslední třpyt") od Petry Wüllenweberové.
V sobotu, 21.října se od 10 h můžete účastnit prohlídky Činoherního studia (Varšavská 767) a poté být u zkoušky představení "Maso v plechovce" vznikajícího v rámci projektu Překročit hranice (více o něm na: http://www.cinoherak.cz/cs/prekrocit-hranice/). I při uvedení této hry v pátek, 1. prosince od 18 h v Činoherním studiu budete vítáni, stejně jako při její premiéře pro veřejnost dne 27.10. v 19 h či při její repríze 30.10. v 19 h.
Na všechny uvedené akce je vstup volný.
Přednášku Dr. Pavlišové lze navštívit v rámci přednáškového pasu a ostatní akce v rámci pasu kulturního.
Plakát naleznete _ZDE_