Filozofická fakulta UJEP

Naposledy aktualizováno22. 8. 2017 09:09

Back Home FF Menu FF Aktuality FF Ukázka 3D technologií v muzeu v Litoměřicích

Ukázka 3D technologií v muzeu v Litoměřicích

Ukázka 3D technologií v muzeu v Litoměřicích ve spolupráci s Centrem pro dokumentaci a digitalizaci kulturního dědictví

Vážení přátelé

dovolujeme si Vás  pozvat na druhý Den 3D technologií, který Oblastní muzeum v Litoměřicích pořádá v sobotu 3. 6. 2017. Opět budeme pracovat s nejstarším nástrojem trojrozměrné technologie, tedy vlastníma rukama, zapojíme ale i nejsoučasnější technologii, kterou je 3D tisk. Návštěvníci si budou moci vytvořit balzové letadélko a zároveň se seznámit s převodem reálného předmětu do 3D modelu. Pracovníci Filozofické fakulty Univerzity J. E. Purkyně předvedou práci s 3D skenerem a následné zpracování dat v počítači. Bude k vidění také tisk na 3D tiskárně. Program připravujeme ve spolupráci s Technickým klubem mládeže v Litoměřicích a Filozofickou fakultou UJEP.

Studijní oddělení

Vedoucí studijního oddělení: Bc. Daniela Libichová