Filozofická fakulta UJEP

v Ústí nad Labem

po24072017

Naposledy aktualizováno19. 7. 2017 09:25

Back Home FF Menu FF Aktuality FF Projekt SGS Terra Sacra Incognita oceněn grantovou komisí UJEP!

Projekt SGS Terra Sacra Incognita oceněn grantovou komisí UJEP!

Na studentské vědecké konferenci, která proběhla 6. 2. 2017 prezentoval Mgr. David Skalický metodiku, řešení a dosavadní výsledky projektu Terra Sacra Incognita (SGS). Grantová rada  zařadila v hodnocení Terru Sacru Incognitu mezi nejlepší projekty  univerzity.

Na projektu spolupracují akademičtí pracovníci a studenti magisterského a doktorského studia KHI FF UJEP. Hlavním řešitelem projektu je PhDr. Kamil Podroužek, PhD. a dalšími řešiteli jsou Mgr. Jakub Pátek, Ph.D., Mgr. Táňa Šimková, Ph.D. a  PhDr. Vít Honys.

Studijní oddělení

Vedoucí studijního oddělení: Bc. Daniela Libichová