Filozofická fakulta UJEP

Úřední hodiny studijního oddělení FF UJEP v období letních prázdnin

od 3.7.2017 do 2.9.2017:

Po - Čt   9:00 - 10:00 hod

Po dohodě je možné dostavit se i mimo úřední hodiny.

Rozpis SZZk z pedagogiky a psychologie

Rozpis SZZk z pedagogiky a psychologie, které se budou konat v září 2017 na katedře pedagogiky PF, včetně jmenované komise.

Seznam studentů

Komise

Ukázka 3D technologií v muzeu v Litoměřicích

Ukázka 3D technologií v muzeu v Litoměřicích ve spolupráci s Centrem pro dokumentaci a digitalizaci kulturního dědictví

Vážení přátelé

dovolujeme si Vás  pozvat na druhý Den 3D technologií, který Oblastní muzeum v Litoměřicích pořádá v sobotu 3. 6. 2017. Opět budeme pracovat s nejstarším nástrojem trojrozměrné technologie, tedy vlastníma rukama, zapojíme ale i nejsoučasnější technologii, kterou je 3D tisk. Návštěvníci si budou moci vytvořit balzové letadélko a zároveň se seznámit s převodem reálného předmětu do 3D modelu. Pracovníci Filozofické fakulty Univerzity J. E. Purkyně předvedou práci s 3D skenerem a následné zpracování dat v počítači. Bude k vidění také tisk na 3D tiskárně. Program připravujeme ve spolupráci s Technickým klubem mládeže v Litoměřicích a Filozofickou fakultou UJEP.

Projekt SGS Terra Sacra Incognita oceněn grantovou komisí UJEP!

Na studentské vědecké konferenci, která proběhla 6. 2. 2017 prezentoval Mgr. David Skalický metodiku, řešení a dosavadní výsledky projektu Terra Sacra Incognita (SGS). Grantová rada  zařadila v hodnocení Terru Sacru Incognitu mezi nejlepší projekty  univerzity.

Na projektu spolupracují akademičtí pracovníci a studenti magisterského a doktorského studia KHI FF UJEP. Hlavním řešitelem projektu je PhDr. Kamil Podroužek, PhD. a dalšími řešiteli jsou Mgr. Jakub Pátek, Ph.D., Mgr. Táňa Šimková, Ph.D. a  PhDr. Vít Honys.

Konference - Tři staletí v srdci Evropy

Historický ústav Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové
Vás srdečně zve na konferenční setkání doktorandů

Tři staletí v srdci Evropy
(Česká a evropská společnost v 16. – 18. století)

8. – 9. listopadu 2017

odkaz na přihlášku:

Výsledky voleb do AS UJEP pro období 2017-2019

Kandidáti do Akademické komory AS UJEP

• Zvoleni byli: PhDr. Jaroslav Rokoský, Ph.D.;  Mgr. Jan Kvapil, Ph.D.; Mgr. Hynek Tippelt, Ph.D.
  • Náhradníci:  Mgr. Vilém Zábranský, Ph.D.; Prof. PhDr. Radek Fukala, Ph.D.

Kandidáti do Studentské komory AS UJEP

• Zvoleni byli: Mgr. Antonín Kadlec; David Moravec
  • Náhradníci: Bc. Tomáš Mlateček; Bc. Jakub Brandl

Protokol o volbách
(zde k dispozici pořadí kandidátů, počet získaných hlasů)

Němčinářka roku

Absolventka KGER Mgr. Klára Šmicová získala titul Němčinář roku.

VYUŽIJTE KOPÍROVACÍCH SLUŽEB VE STUDOVNÁCH FF

Každý student mám možnost využít kopírovacích služeb ve studovnách FF pomocí průkazu studenta. Dobití průkazu je možné přes dobíjecí automat ve Vědecké knihovně. Ceník a jednoduchý návod k obsluze najdete zde: http://ci.ujep.cz/index.php/SafeQ

Studijní oddělení

Vedoucí studijního oddělení: Bc. Daniela Libichová