pro, ne

Vnímání, výroba a distribuce zpravodajství se výrazně mění. Česká televize si je toho nejen vědoma, ale chce se na těchto změnách podílet. Proto chceme spolupracovat s těmi nejlepšími z nové generace. Hledáme studenty, kteří mají zájem o zpravodajství a chtějí společně s námi tvořit mediální budoucnost České televize. Stáže se můžeš zúčastnit v krajských redakcích v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Olomouci, Plzni a Ústí nad Labem.

Co tě čeká?

• výjezdy se štábem do terénu na natáčení zpravodajských reportáží
  • naučíš se vyhledávat témata, rešeršovat a připravovat reportáže
  • výroba zpravodajství pro sociální sítě
  • chceme slyšet vaše názory a společně zkoušet nové formy a postupy na sociálních sítích

Co očekáváme?

• studenty, kteří chtějí pracovat ve zpravodajství
  • studenty se zájmem o televizní novinařinu
  • studenty, kteří mají čas alespoň 2,5 dne v týdnu strávit v redakci

Jestli máš opravdu zájem, pošli mail na: Michaela.jochova@ceskatelevize.cz a přilož několik vět o své motivaci účastnit se stáže.