Filozofická fakulta UJEP

v Ústí nad Labem

čt24082017

Naposledy aktualizováno22. 8. 2017 09:09

Back Home ÚSGS Menu ÚSGS Aktuality ÚSGS Příběhy míst. Topografie soudobé paměti národa - katalog a webové stránky

Příběhy míst. Topografie soudobé paměti národa - katalog a webové stránky

ÚSGS se v letech 2011 - 2015 spolupodílel na řešení projektu Příběhy míst. Topografie soudobé paměti národa. Hlavním řešitelem projektu byl Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v.v.i. Projekt byl zaměřen na mapování míst zatížených pamětí na období 1948–1989. Identifikační číslo projektu: DF11P01OVV034, poskytovatelem dotace je Ministerstvo kultury ČR.

Speciální webové stránky projektu NAKI Příběhy míst. Topografie soudobé paměti národa můžete navštívit zde

ÚSGS v rámci řešení připravil dvě monografie (doprovodné katalogy k výstavám)

E-verzi katalogu ke stálé výstavě je možné stáhnout zde /hypertext/

E-verzi katalogu k výstavě putovní je možné stáhnout zde.

Studijní oddělení

Vedoucí studijního oddělení: Bc. Daniela Libichová