Sidebar

22
led, po
33 Aktuality

Ministerstvo kultury podpořilo projekt KHI Hortus Montius Mediorum - dokumentace, výzkum a prezentace kulturního dědictví vybraných lokalit severovýchodního Středohoří.

16. ročník předávání Cen rektora akademickým pracovníkům a studentům za mimořádné aktivity a výsledky dosažené v daném kalendářním roce proběhl na ústecké univerzitě dne 14. 12. 2017.

Prestižní Chlumeckou literární cenu Jaroslava Golla za rok 2018 získal student Filozofické fakulty UJEP Lukáš Sláma. Cena se předávala v Chlumci nad Cidlinou, tedy v rodném městě Jaroslava Golla.

Akademický senát Filozofické fakulty UJEP společně s vedením fakulty odsuzují výroky studentky UJEP a poslankyně Parlamentu České republiky Terezy Hyťhové v reakcích na fotografii žáků první třídy ZŠ Plynárenská v Teplicích.

Ve dnech 12. a 13. října proběhlo již šesté výjezdní setkání akademických pracovníků, studentů a přátel Katedry politologie a filosofie na břehu Otavy.

Ve dnech 26. - 29. června 2017 se ve Lhotce u Mělníka konalo tradiční letní čtení Platónových dialogů. Tématem letošního čtení byl Platónův dialog Kratylos.