lis, po

Cesta z centra Ústí nad Labem na Filozofickou fakultu UJEP je možná MHD několika způsoby.

Autobusem č. 11 nebo trolejbusy č. 52, 58, 59. Výstupní stanicí je zastávka "Kampus". Po vystoupení půjdete ulicí Resslova směrem nahoru a po levé straně uvidíte již areál univerzitního kampusu. Vydáte se spodní branou a půjdete rovně až za univerzitní knihkupectví a po schodech kolem kavárny nahoru. Již od kavárny uvidíte budovu Filozofické fakulty UJEP.

Další cesta z centra je autobusem č. 17 s výstupní stanicí „V Besídkách" a č. 3 s výstupní stanicí „Kaufland". Od stanice „V Besídkách" půjdete směrem dolů, na křižovatce zahnete vlevo do ulice České mládeže. Ze stanice Kaufland se vydáte nahoru ke křižovatce, kde se střetává ulice Klíšská s ulicí České mládeže. Z ulice České mládeže jsou budovy Filozofické fakulty přístupné po kovové podestě.