zář, ne

Vážené studentky, vážení studenti,

dovolte, abychom Vás v souvislosti s bezpečnostními opatřeními týkající provozu budov FF informovali, že od 14. 9. 2020 bude vstup umožněn pouze na kartu studenta/zaměstnance.

V případě průchodu více studentů bude nutné, aby si každý jednotlivec načetl svou kartu studenta (čip) u vstupního sloupku do budovy. Dojde tím k evidenci přítomnosti osob. Tímto krokem prozatím eliminujeme vyplňování formulářů o bezinfekčnosti při vstupu do objektu a značně tak zjednodušíme a zrychlíme provoz.

Žádáme proto všechny studenty, kteří dosud nemají o kartu zažádáno, případně o její revalidaci, aby tak učinili v co nejkratším termínu.
Žádost je možno vyplnit na: http://kas.ujep.cz/.

Mimořádný výdej karet v kanceláři KAS proběhne o sobotách 3. 10., 24. 10. a 7. 11. 2020 vždy od 7:00 do 14:00 hod. Studenti mohou zrevalidovat, vyzvednout kartu či řešit problémy s kartou.

Děkujeme za pochopení a spolupráci!
Vedení Filozofické fakulty UJEP