dub, st

Pedagogická fakulta se v posledních dnech stala centrem mobilizace studentů UJEP. I Filozofická fakulta by ráda podpořila tuto vlno sounáležitosti a výzvu: Pedagogická fakulta pomáhá - výzva dobrovolníkům. I když studenti FF nemohou míchat dezinfekci jako na PřF, nabídnout zdravotnické služby jako FZS a většina studentů ani ty pedagogické v sociálních službách jako PF, tak přesto stále existují další formy, jak pomoci např. seniorům, šít roušky či na jiných místech.

Tisková zpráva UJEP, 18. 3. 2020: pdf Pomoc UJEP jde nad rámec vládních rozhodnutí.

Tisková zpráva UJEP, 19. 3. 2020: pdf Pedagogická fakulta mobilizuje dobrovolníky.

Další tiskové zprávy můžete sledovat na webu UJEP.

Informace podáváme pro město Ústí nad Labem a Ústecký kraj. Pokud jste již odcestovali do svých domovů neváhejte pomáhat i tam!