úno, po

Vážení studenti,

dovolujeme si Vám nabídnout účast v projektu “MOJE VIZE NULA: STUDENTI PRO BEZPEČNÉ SILNICE”, jehož cílem je aktivizovat vysokoškolské studenty (mladé řidiče), aby aktivně přispěli k tématům dopravní bezpečnosti, potažmo ke snížení nehodovosti a závažných následků dopravních nehod mladými řidiči.

Moje vize nula – soutěž, která zachraňuje životy

Každý z nás může přispět svým nápadem a posunout tak celou společnost k vizi nula. Vyvíjejme bezpečné automobily, stavme kvalitní silnice a bezpečné prostředí kolem nich. Vzdělávejme každého člověka k ohleduplnému a zodpovědnému chování v dopravním prostředí.

Více než 65% dopravních nehod je každoročně zaviněno chybou lidského faktoru. Důsledky? Fatální nehody.

Pojďme to změnit! Jaká je Tvoje vize změny?

Přihlas svůj projekt do soutěže MOJE VIZE NULA: Studenti pro bezpečné silnice a vyhraj 50 000,- Kč.

Podrobná pravidla a registrace na www.mojevizenula.cz