úno, st

Vážení profesoři, docenti, doktoři, magistři, bakaláři, kolegové a přátelé fakulty,

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na 12. reprezentační ples Filozofické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, který proběhne v pátek 8. 3. 2019 v sále hotelu Comfort v Ústí nad Labem (dříve nazývaném Vladimír). Letošním tématem jsou ŘEČTÍ BOHOVÉ a přináší nám několik novinek, které postupně odkryjeme. Kromě zábavy, tance a dobrého pití se můžete těšit i na taneční vystoupení, jejichž vrcholem bude, jako každý rok, půlnoční překvapení. Chybět nebudou ani štěstíčka s bohatými výhrami od našich sponzorů.

Akce se koná za velké podpory naší paní děkanky prof. PhDr. Michaely Hrubé, Ph.D. a celé Filozofické fakulty.

Vstupenky budou od začátku semestru v prodeji ve studovnách KHI a KPF. Aktuální informace najdete ve facebookové události.