led, čt

Den otevřených dveří proběhne na FF UJEP dne 30. ledna 2019 od 9:00 do 14:00.

Přijďte zažít jeden den v našich učebnách, poslechnout si poutavé přednášky našich akademiků nebo se podívat na ukázky práce s technickým vybavením fakulty. Samozřejmě také získáte z první ruky informace o podmínkách nastávajícího přijímacího řízení, jaké otevíráme bakalářské nebo magisterské obory či jaké jsou možnosti studia či stáží v zahraničí.

Sídlíme v bílé budově v ulici Pasteurova 13 v Ústí nad Labem a jsme také na Facebooku a Instagramu. Kouknout můžete také na fotogalerii z našich akcí.

Nezapomeňte, že přihlášky ke studiu je třeba dodat do 31. března 2019!

Vysokoškolákem na zkoušku

V rámci dne otevřených dveří pořádáme menší ukázku vysokoškolského studia. Zúčastnit se může každý nadšenec bez omezení věku!

Při příchodu dostanete vysokoškolský index, kde bude náš program vypsán jako přednášky v průběhu semestru. Za nasbírané podpisy (zápočty) pak bude menší odměna. Přesné podmínky se dovíte na místě. Nemusíte se ovšem bát. Zkoušet Vás nebudou!

Zúčastnit se můžete jednotlivě či ve skupinách. Prosíme, pokud se k nám chystáte ve vyšším počtu (tj. více jak 10 osob), dejte nám, prosím, vědět na monika.beranova@ujep.cz, abychom mohli zajistit hladký průběh dne.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Program dne

9:00 Prezentace a rozdávání indexů - Vysokoškolákem na zkoušku

10:00 Informační přednáška o Filozofické fakultě (A 118)

11:00