úno,

Rádi bychom nabídli studentům možnost přihlásit se o stipendium na magisterské studium v Nizozemí, které nabízí společnost NN.

Náš program NN Future Matters Scholarship je zaměřen na studenty, jejichž rodiče ani prarodiče nemají vysokoškolský titul. Nabízíme těmto mladým lidem příležitost ke studiu na prestižních univerzitách v Nizozemí a tedy k rozšíření možností budoucího profesního uplatnění. Stipendium je určeno studentům v oborech financí, risk managementu a ekonomie, kteří nastupují do magisterského studijního programu v září 2018. Vybrat si mohou mezi univerzitami v Amsterdamu, Tilburgu, Maastrichtu, Utrechtu a dalšími. Kromě životopisu a motivačního dopisu musí spolu s vyplněnou přihláškou zaslat i doporučení profesorů, a to do nejpozději do 3. 4. 2018. Klíčová kritéria shrnuje i přiložený letáček.

Více informací o programu včetně pokynů pro přihlášení najdete v přiložených souborech a na: www.studyinholland.nl/nnfuturematters. Chtěli bychom Vás také poprosit, zda byste tento odkaz nerozšířili prostřednictvím Vašich sociálních médií a intranetů Vašich vysokých škol a univerzit.