dub, čt

V pátek 18. prosince 2020 si lidé připomněli výročí devíti let od skonu Václava Havla. V průběhu celého dne byla veřejnost zvána, aby zapálila svíčku u lavičky Václava Havla v Kampusu Univerzity J. E. Purkyně a k tiché pietě, nejlépe v osamocení, za dodržování všech vládních opatření ve stále nepříznivé epidemiologické situaci. Pokus vytvořit ze svíček srdce se vydařil. V době od 12 do 16 hodin byly na televizi v amfiteatru v blízkosti lavičky Václava Havla přehrávána vybraná videa ze čtenářské kampaně Číst Havla z Knihovny Václava Havla, u kterých se lidé mohli zastavit a zavzpomínat.

Pro zájemce o studium

Přehled přednášek