pro, po

Ve středu 5. června bylo před Filozofickou fakultou rušno. Už od časných odpoledních hodin pobíhali organizátoři po fakultě, přinášeli suroviny, lavičky, připravovali posezení na dekách nebo nafoukli minibazének.

Ozdobou sešlosti se stal gril, na který se složili současní studenti a zaměstnanci fakulty a který zůstane k dispozici i nadále.

Děkujeme všem, kteří se zastavili a prožili s námi příjemné středeční odpoledne. Rovněž doufáme, že všem chutnalo! Rádi Vám oznamujeme, že se vybral dostatek peněz na pokrytí veškerých nákladů. Touto krátkou zprávou bychom chtěli upozornit všechny členy akademické obce FF (studenty, kantory i personál – prostě VŠECHNY), že si mohou gril zapůjčit. Stačí si zajistit povolení od vedení FF, podepsat se na vrátnici, kde Vám gril zapůjčí a dodržet pravidla jeho obsluhování,“ uvedl Zdeněk, student FF a jeden z organizátorů prvního společného grilování a dodal: „Těšíme se na další společně strávená odpoledne či večery.

Přehled přednášek

Adresář a konzultační hodiny